Doğadan Sofralarınıza!

İşin Aslı Organik 2017 yılında kurulmuştur.

İşimizi seviyoruz

İşimizi seviyoruz ve işimize değer veriyoruz. Bu yüzden ürettiğimiz ürünlerde doğaya ve size zarar verecek hiçbir içerik barındırmıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan İşin Aslı Organik sizlerin görüş ve önerilerine her zaman önem vermektedir.

İşin Aslı Organik Hikayesi

Hakkımızda

Neymiş bu işin ASLI? Biz kimiz?

Ana karakterler, 1990 doğumlu Aslıhan ve 1989 doğumlu Çağlar.

Çağlar, gözlerini Denizli'de dünyaya açtı. Bilkent üniversitesi İktisat bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl bankacılık yaptı. Daha sonra askerlik görevini tamamlayıp, özel bir firmada İnsan Kaynakları ve Muhasebe departmanında çalıştı.Hep kendi işini kurma arzusu içinde olan Çağlar, üniversite yıllarında tanıştığı ve evleneceği Aslıhan ile birlikte bu işi kurmayı seçti.

Aslıhan ise gözlerini Ankara'da açtı. O da Bilkent Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olduktan sonra özel bir fimada Yrd. Mali Analist olarak çalıştı. Masa başı işin kendisine göre olmadığını anlayan Aslıhan Türkiye'nin en büyük spor mağazasında 1 yıl Departman Müdürlüğü daha sonra da 1 yıl Operasyon Müdürlüğü yaptı.

Kendisini büyüten anneannesinin kansere yakalanması ve onu kanser yüzünden kaybetmesinden sonra "Doğal Beslenmeye" ilgisi arttı. Bu konuda birçok araştırmalar yapan Aslıhan, mümkün olduğunca kendisini ve çevresindekileri doğal beslenmeye teşvik etti.

Çağlar'ın ve Aslıhan'ın ortak istekleri doğrultusunda da "İŞİN ASLI ORGANİK" markası ortaya çıktı.

Amacımız, bu doğal ürünleri herkese ulaşılabilir kılmak. Bu yüzden olabilecek en makul fiyatlarla ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Kimi zaman yaylada, Kimi zaman dağların eteklerinde bizleri görebilirsiniz 🙂 Türkiye'nin her yerinde o kadar güzel tatlar var ki...

İşin aslı şu; herkes yesin diye, kendi soframızdan sizlere ulaşan bir yeşil yolculuğa başladık. Siz de bizim yol arkadaşımız olur musunuz?